Služby

Modeláž gelových nechtov

 • predĺženie a aplikácia špeciálneho gelu na zdrsnený prírodný nechet
 • nalepenie umelého tipu a skrátenie do požadovaného tvaru
 • pôvab nechtom dodá aj lakovanie, tzv. nail art pre rôzne príležitosti
 • výsledkom sú esteticky príjemné pôsobiace ruky a nechty

Manikúra

 • úprava prírodných nechtov
 • japonská manikúra: úprava prírodného nechtu pomocou včelieho vosku, účinný pri lámavých a štiepajúcich sa nechtoch
 • výsledkom sú lesklé a hladké vyleštené nechty
 • dôležitá je pravidelnosť (cca každé 2 týždne)
 • v manikúre a v starostlivosti o nechty sme zaradili aj spevnenie prírodných nechtov gélom, čo znamená, že na prírodných necht sa neaplikuje umelý tip ale nanesie sa gél určený na prírodné nechty, ktorý nepoškodzuje prírodné nechty, Pri tejto metóde sa prírodné nechty nepredlžujú.

Kozmetika

 • možnosť darčekových poukážok
 • v kozmetike preferujeme používanie prípravkov na prírodnej báze ( z výťažkov medu ) a v blízkej budúcnosti budeme používať kozmetiku s prvkami aromaterapie.

Zákazníci, ktorí radi využívajú a skúšajú nové postupy ošetrenia ako napríklad prístrojová kozmetika , môžu využiť našu ponuku ošetrenia pleti galvanickou žehličkou. Ide o ošetrenie , kde sa pomocou špeciálneho gélu vnášajú do pokožky živiny, aminokyseliny, vitamíny , výživné látky, ktoré pokožku omladzujú, spevňujú, zmenšujú póry, vyrovnávajú farebný tón pleti , zlepšujú pevnosť a elasticitu pleti. Je to bezbolestné ošetrenie, výsledok je viditeľný po prvej aplikácií.

Odporúčame absolvovať 10krát, z toho 2 aplikácie ošetrenia sú zdarma. Ošetrenie je vhodné aplikovať aj pred významnou udalosťou ako sú napríklad : plesy, svadby, významné jubileum alebo fotenie.

Chemický peeling - vhodný najmä v zime a na jeseň.

Jedná sa o pol hodinové ošetrenie tváre, krku a očného okolia, aplikácia špeciálnych prípravkov, ktoré vypnú, zjednotia farebný ton pleti, zmenšujú póry, vyhladia vrásky a zjemnia jazvičky po akné. Je možné ho spojiť aj s kompletným ošetrením tváre, krku, dekoltu. Ide o velmi efektívne ošetrenie s okamžitým viditeľným výsledkom. Je potrebné absolvovať aspoň 5x sedení s dvojtýždňovým odstupom.

ČOSKORO Vám ponúknem aromakozmetiku, ktorá pochádza z Afriky, je založená na prírodnej báze, bez alergických reakcií,a veľmi príjemne pôsobiaca, ukludňujúca s blahodárnymi účinkami na pleť ako aj Vaše zmysly.

Nebudú lutovať:)!!!!!

K.M. Štúdio

Ak rozumieme myšlienke, že krása, ktorá je vnímateľná navonok sa vyrovná kráse vo vnútri, iste by bolo príjemné pre každého z nás mať okolo seba ľudí, u ktorých je táto rovnováha bez rozdielu.

Naše rady

Okrem kozmetiky, manikúry, gelových nechtov a nail artu, ponúkame aj vizážistické služby spojené s poradenstvom a farebnou typológiou - lepenie umelých trsov. Akékoľvek otázky a problémy v tejto oblasti môžete konzultovať priamo v salóne, radi Vám poskytneme riešenie z profesionálneho hľadiska.

Kontakt Us

K.M. Štúdio
Katarína Marčanová
Závadská 16
831 06 Bratislava Rača
Mobil: 0905 691 873